New Step by Step Map For دانلود آهنگ هوروش بند به نام مثل من باش

داستان اين آهنگ مصيبت هائيه که مردم ما در اين چندين دهه قربانيش بودن. هنوزم ميشه قربانی اين وحشت منحوس نشد.

با این مقدمه به خود ترانه می رسیم. به راستی که این ترانه اقیانوسی است از احساس ، که ایرج جنتی عطایی توانسته در قالب واژه ها آن را بیان کند.

- آشنایی با ترانه سرایان داخل کشور ، به خصوص آقای یغما گلرویی دارید ؟

بانوی خاوری . فکر می کنم دیر یا زود کسی باید در مورد این مسائل خانم های ایرانی ، ظلم و اجحافی که در حق خانوم های ایرانی میشه ، لااقل یک مرد باید صحبت می کرد ، و این مرد باید بدونه که خودش یکی از عوامل این خفقان و محدودیت هست و خود مرد یکی از ارگان هایی ست که این کار رو انجام می ده . من این آهنگ رو به این دلیل خوندم که به صورت یک مردی که با همسر و مونسش در طول تاریخ درست رفتار نکرده و الان وقتشه که عادات و اخلاق و هویت و شخصیش رو تغییر بده ، نسبت به خانم ها .

ته است و همچنين شخصيت هنري محبوبي که دارد توانسته دل بسياري از ايرانيان را بدست آورد و اين ارتباط با جوانان در ايران به حدي است که نام "ابي" بر ديوارهاي دورا�?تاده ترين روستاهاي ايران نيز به عنوان خواننده محبوب آنان نقش بسته و اين نشان از اوج مو�?قيت و محبو بيت يک هنرمند است.

ابی‎: به نظر من تکليفی نداره! من اين آهنگ رو بر روی سايت قرار دادم برای اينکه اون رو خونده بودم. و همونطور که می دونيد بدون اجازه آهنگساز نمیشه آهنگی رو خوند و من از آقای زلاند اين اجازه را دريافت کرده بودم‎.

ترانه سرا به زیبایی ترکیب "دل شکسته" را به معشوق و "شمع خاموش" را به عاشق منتسب می کند و با بیان گریه و اشک های عاشق و دلخوشی های گذشته فضا - فضایی که در آن عاشق در گرداب دوری از معشوقش قرار گرفته و در این اتفاق خود را مقصر می داند - را برای شنونده فراهم می کند.

اونجا با تماشاچپا احساس نزديکی ميکنم ، احساس صميميت. حالا بعد از ۵ سال دوباره اونجا کنسرت دادم."

شب دوم با نام «هزار و يک شب»، به موسيقی شرقی اختصاص داشت. در اين شب که «يورگن ليندن»، شهردار سوسيال دمکرات آخن نيز در آن شرکت داشت؛ ابتدا ارکستر سمفونيک آخن به رهبری «دانيل ياکوبی»، سمفونی «شهرزاد» اثر «ريميسکی کورساکوف» را اجرا کرد و پس از استراحت، خواننده محبوب کشورمان، «ابی» به روی صحنه رفت.

انجمن های بحث و گفتگوی جامعه مجازی موسیقی ایرانیان > سبک های پایه ای موسیقی > پاپ > تاپیک طرفداران ابی

"ابي" آوازخواني ست مردمي که از دل مردم ايران زاده شده است. او با احترام به گوش و هوش مردم ايران در طول سي و پنج سال کار هنري اش و با قبول سنگيني مسيوليتي که بر دوش دارد و با تلاش پشتکار زياد و با خلق آثاري که در گوشت و خون مردم ايران جاي گر�?

خواننده ای که موزیکالیته نخواند دقیقا" مانند بازیگریست که خشک و مصنوعی بازی می کند.و مسلما" حتی کسانی more info که علم بازیگری را هم ندارند راحت تشخیص می دهند که او بد بازی می کند.یادمان باشد که نحوه خواندن , اعم از تحریر , ویبره و یا ساده خواندن در کار فقط و فقط در اختیار خواننده است.برخی دوستان به اشتباه گمان می کنند آهنگ ساز یا تنظیم کننده به خواننده می گوید چگونه بخواند. خیر! اینگونه نیست.تا جایی که حامی می گوید:" بابک بیات در کل آلبوم دو نیمه رویا یک بار هم به من نگفت اینجا را اینگونه بخوان یا فلان تحریر را بده.ولی خودم در کار دلم گرفت اشک می ریختم و می خواندم."

ابی‎: به هيچوجه من اين آهنگ رو نخواهم خوند و پرونده اين آهنگ برای من بسته شده و حتی به زودی اون رو از روی سايت هم بر می دارم‎!

از نکته های جالب ديگه ای که در برخورد نزديک با ابی متوجه شدم، دکمه سردست قرمز و دستبندهای نقره اش بود که دست جوونای بيست ساله ديدم. با يک گردنبند فلزی که علامت يک نوع دارو روش حک شده بود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *